UR & KLOCKOR / Väggur / Lodur 4493321
nr 449 3321
Lodur
formpressad brännförgylld plåt med dekor av svan, 1800-talets andra hälft
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 januari 2007
800 kr
500 kr
600 kr